Demir Doğrama; yapılmasını istediğiniz çeşitli kaynak işleri nizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz olarak çelik çatı, korkuluk vb. ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri beraber olarak üretip beğeninize sunarız.

Demir doğrama işleri dolu demir işlenildiği gibi, kutu profil, lama, köşebent gibi demir malzemelerde işlenir. Çelik çatı, ferforje, demir kapı imalatlarında projeye uygun demir işçiliği olması büyük önem arz etmektedir. Sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü sektörü vazgeçilmez kılmaktadır. Firmada, konu ile alakalı makinelerin yeterli ve kaliteli olması üretimin sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Demir doğrama ustası, işinin ehli ve demire hâkim olmalıdır. Günümüzün en yaygın mesleklerden birisi olsa da gerçek ustalarıyla gerçek işin ortaya çıktığı farklı bir meslek alanıdır. Bu meslek, gerçekten ustalık isteyen, demirin nasıl dövüleceği veya nasıl şekil alacağı hakkında en ince detaylara kadar bilen ustalar tarafından yapılması gereken bir meslektir. Mesleğin erbabı olan kişiler genelde çekirdekten yetişmektedir. Çelik konstrüksiyon işlerinde ustasının tecrübesi, bilgi birikimi ve denetlenmesi çok önemlidir. Demir doğrama ustası işin her bölümünde aktif olarak rol oynamalı ve demir aracılığı ile bir sanatı icra edebilmelidir.

Demir doğrama işleri, kaynak işleri fason kaynak işleri, bakım onarım ve tamirat işleri yapmaktadır.