Doğalgaz, elektrik, su tesisatı hizmeti veren firmamızın işinde uzman ustaları ile tesisat ve tadilat işleriniz bir çile olmaktan çıkıyor. Biz kısa sürede tamamladığımız tadilat, tesisat dekorasyon anahtar teslim çalışmalarımız ile evinizi baştan sona yenilemek üzere her daim hazırız.


ELEKTRİK TESİSATISU TESİSATIDOĞALGAZ TESİSATI
Elektrik tesisatı yeni yapılırken tecrübeli uzmanlar tarafından yapılmadığı taktirde ileride büyük sorunlar çıkarmaktadır. Priz ve anahtarların dağıl mı yapılırken özellikle prizlerin çekeceği yük iyice hesaplanıp ona göre dağılım yapılması ilerideki yaşanacak sorunların baştan engellenmesini sağlar.
Genel Uygulama Alanları
Sıva altı tesisat montajı
Daire bitiminde yapılacak avize ve anahtar montajları
Aydınlatma çalışmaları
Su tesisatı bir evin en özenilmesi gerek işlerinden biridir, bu yapılar seramik ve beton altında kaldıklarından ileride yaşanan sorunlar çok zahmetli sonuçlar doğurmaktadır. Bursa da uzman ustalarımız ileriye dönük oluşabilecek riskleri de göz önünde bulundurarak kalıcı çözüm sunmaktadır. Bursa ve civarında her tür yeni ve tadilat su tesisatı işleriniz özenle yapılmaktadır
Genel Uygulama Alanları
Temiz su tesisatı
Atık su tesisatı
Su tesisatı bakım ve tadilat
Kaçak su tespiti ve tamiratı
Evye, musluk, lavoba, klozet, batarya montajları

Tüm tesisat işleri profesyonellik gerektirir fakat doğalgaz tesisatı, ayrı bir uzmanlık dalı gerektirmektedir. Mutlaka emin ellere teslim edilmesi gerekir. Doğalgaz tesisatı yaptırabilmeniz için ilk olarak, binanıza gelen bir doğalgaz hattı bulunmalıdır. Doğalgaz bağlantınız için ilgili mercilere başvurunuzu yapmış olmanız gerekmektedir. İyi bir de tesisatçı ile anlaştığınız takdirde geriye kömür sobanıza veda etmek doğalgaz sobanıza merhaba demek kalıyor.

İlk Olarak Proje Çizilmeli!

Gerekli izinlerin ve başvuruların ardından proje çizimi önemli bir adımdır. Daha sonra ise tesisat işlemine geçilebilir. Doğalgaz projesi, evinizde, ofisinizde veya binanızda kullanılacak olan doğalgazın her türlü ayrıntısının belirtilmiş ve düzenlenmiş olduğu projeye verilen isimdir.

Proje olmadan bir doğalgaz tesisatı yapmak mümkün değildir. Doğalgaz önemli ve mühim bir konu olduğundan dolayı proje işlemi de oldukça önemlidir.